• Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte
Home Lean Six Sigma Kanban volgens Sam Laing & Karen Greaves (9)
Kanban volgens Sam Laing & Karen Greaves (9)

kanban praktijk sam laing karen greaves

kanban praktijk sam laing karen greaves

Houdt regelmatig een retrospective

Net als bij elk proces, is het belangrijk regelmatig even te stoppen om achterom te kijken en te reflecteren. Werkt het proces voor ons en wat kunnen we nog verbeteren?

We raden aan regelmatig een retrospective te houden waarbij je terugkijkt op de vorige periode en bespreekt of er verbeteringen mogelijk zijn. Bij verbeteringen kun je denken aan het veranderen van expliciete afspraken, het toevoegen van nieuwe zwembanen of kolommen of enkel het wijzigen van WIP-limieten.

Het is belangrijk dat je de impact van dergelijke wijzigingen meet. Als onderdeel van de retrospective moet je bespreken wat je met de voorgenomen wijziging hoopt te bereiken en hoe je kunt meten of die uitkomst wordt waargemaakt.

 

Bron: Kanban in de praktijk, Sam Laing & Karen Greaves

 

Tags:
Laatst aangepast op zondag, 16 september 2018 18:34  

A good leader is a person who takes a little more than his share of the blame and a little less than his share of the credit. 

John C. Maxwell

Banner

Archief

Lean boeken top 5

(maart 2016)
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

We hebben 248 gasten online
Artikelen

visie eind dag bill o'brien

Banner
Banner

start with why simon sinek

Start with Why
How Great Leaders Inspire Everyone to Take Action
Simon Sinek

Bij Managementboek

Lean boekentips

Banner